0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На ProZorro запрацював інтернет-магазин ліків


На ProZorro запрацював інтернет-магазин ліків

Система електронних закупівель ProZorro запустила власний інтернет-магазин, де державні замовники зможуть купувати окремі медичні препарати. Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

«Магазин буде схожий на закупівлі через Amazon, коли замовник переглядає цінові пропозиції і вибирає потрібний товар, а постачальник його надсилає. При цьому звіт за результатами закупівлі сама система сформує автоматично. Впровадження першого державного онлайн-магазину стало можливим завдяки підтримці USAID/UK aid», – йдеться в повідомленні.

Таким чином компанії заощадять час і ресурси для участі в тендерах. Також повідомляється, що електронні каталоги будуть поширюватися тільки на допорогові закупівлі – до 200 тисяч гривень.

У пілотному режимі будуть закуповуватися найпопулярніші товари серед державних замовників – в сфері охорони здоров’я це окремі ліки, шприци, рукавички та інші фармацевтичні вироби, а також папір, товари для друку, комп’ютерне обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування