За пошкоджене вогнем авто СГ "ТАС" виплатила понад півмільйона гривень


За пошкоджене вогнем авто СГ "ТАС" виплатила понад півмільйона гривень

Інцидент із застрахованим Страховою групою «ТАС» автомобілем Kia Sorento стався в Тернополі.
Напередодні події, пізно ввечері клієнт компанії, як завжди, залишив своє авто на парковці біля власного будинку. А вже о першій годині ночі йому зателефонували сусіди, повідомивши, що його машина палає. Пожежні, які прибули за викликом, швидко загасили полум’я, однак вогонь до того моменту вже встиг наробити багато лиха – автомобіль майже повністю вигорів. Представники служби з надзвичайних ситуацій, які також прибули на місце події, дійшли висновку, що мало місце самозаймання, причини якого наразі з’ясовуються.

В свою чергу, Страхова група «ТАС», отримавши повідомлення про інцидент, оперативно взялася до вивчення обставин справи. Страховиком було прийнято рішення про визнання події страховою та виплату автовласникові відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків, що сягнули 564451 грн.

Автомобіль було застраховано за програмою «3 зірки» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, за статистикою 2018 року, на договори автострахування припадає 81% обсягу виплат Страхової групи «ТАС», що вже давно зарекомендувала себе як один з лідерів у вказаному сегменті ринку. Так, за результатами минулого року СГ «ТАС» посіла перше місце на ринку «автоцивілки» та традиційно увійшла в «десятку» на йбільших страховиків на ринку КАСКО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua