0 800 307 555
0 800 307 555

У Зеленського розповіли, як боротимуться з корупцією


У Зеленського розповіли, як боротимуться з корупцією

Для боротьби з корупцією команда обраного Президента Володимира Зеленського планує скасувати депутатську недоторканність, перезапустити антикорупційні органи і зменшити тиск на бізнес.

Про це заявила Галина Янченко, голова Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро (НАБУ), яка входить в команду Зеленського.

“Депутатська недоторканність повинна піти в минуле, НАЗК перезапущено, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, сподіваюся, теж, принаймні керівництво”, – зазначила вона.

Також важливим кроком є зменшення тиску на бізнес, каже Янченко.

“Ми знаємо, що сьогодні господарські та фінансові справи розслідують всі, хто хочуть – і СБУ, і податкова. У нас навіть залишилася податкова міліція! Все це треба прибрати, щоб люди могли розвиватися, розвивати економіку, створювати нові робочі місця. Тому – (треба створити – ред.) єдиний орган, який займається господарськими і фінансовими справами, а бізнес буде займатися тим, що і повинен робити – розвивати економіку”, – розповіла вона.

У передвиборній програмі Зеленського є пункт про скасування повноважень усіх правоохоронних органів розслідувати економічні злочини, а також створення окремого органу для розслідування таких справ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua