Tesla розробляє систему переробки акумуляторів


Tesla розробляє систему переробки акумуляторів

Компанія Tesla повідомила, що розробляє «унікальну систему утилізації та переробки акумуляторів», яка повинна принести «дивовижні результати» в довгостроковій перспективі.

Про це стало відомо завдяки прес-релізу компанії, в якому вона розповідає про власні успіхи у сфері охорони навколишнього середовища.

Зокрема, електричні автомобілі та інші технології компанії, за словами представників Tesla, допомогли уникнути викидів понад 4 млн тонн вуглекислого газу в атмосферу.

“На відміну від енергії, одержуваної згорянням нафтопродуктів, що в будь-якому разі створює вуглекислий газ, літій-іонні акумулятори можуть бути утилізовані й перероблені, щоб приносити користь і після закінчення терміну експлуатації”, – йдеться в повідомленні.

Більшість автовиробників, що створюють електричні або гібридні автомобілі, такі як Hyundai, BMW або Renault, збираються використовувати відпрацьовані батареї в системах накопичення і зберігання енергії, а не відправляти їх на переробку. По суті створювати величезні батарейні комплекси, за прикладом австралійського мегаакумулятора Ілона Маска, під назвою Tesla Powerpacks.

У Tesla повідомляють, що вже працюють зі сторонніми компаніями, що займаються переробкою металобрухту і старих акумуляторів для відновлення цінних матеріалів. А в майбутньому компанія планує створити свою, «унікальну» систему переробки вторсировини.

Власний замкнутий цикл переробки і виробництва акумуляторів в теорії дозволить компанії істотно знизити витрати. У довгостроковій перспективі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua