0 800 307 555
0 800 307 555

Німецький депутат розповів, як "Північний потік-2" може допомогти Україні


Німецький депутат розповів, як "Північний потік-2" може допомогти Україні

Проект “Північний потік-2” може допомогти Україні, адже дозволить застосувати реверсні поставки і експортувати в Україну частину газу, отриманого через цей газопровід.

Про це в інтерв’ю “Європейській правді” заявив депутат бундестагу і спікер з питань зовнішньої політики німецьких соціал-демократів Нілс Шмід.

“Я вважаю, що німецький уряд зробив помилку, коли досить довго стверджував, що цей проект є виключно комерційним проектом. Як і будь-який великий енергетичний проект, “Північний потік-2” має політичний вимір. Це зрозуміло. Саме тому нинішній німецький уряд працює над вирішенням політичних проблем, шукає можливості гарантувати, що українська газотранспортна система залишиться задіяною”, – сказав він.

Шмід вважає, що “Північний потік-2” не повинен почати експортувати газ в Європу, поки не буде знайдено рішення про збереження українського транзиту.

“У найближчому майбутньому Росія все ж таки не зможе відмовитися від української газотранспортної системи. Їй потрібні кілька маршрутів експорту газу, особливо в контексті поставок газу в Південно-Східну Європу. У якомусь сенсі “Північний потік-2” може допомогти Україні, адже ми можемо задіяти реверсні поставки і експортувати в Україну частину газу, отриманого через цей газопровід”, – додав політик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua