0 800 307 555
0 800 307 555

ЮНІСЕФ пропонує фінансування ОТГ на сході України


ЮНІСЕФ пропонує фінансування ОТГ на сході України

ЮНІСЕФ пропонує розпочати на сході України новий проект з розбудови системи інтегрованих соціальних послуг в ОТГ. Об’єм фінансування складає 5 млн євро.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

Інтегрована модель особливо актуальна на місцевому рівні, оскільки передбачає спільну роботу різних підрозділів та служб соціальної сфери. Як обговорювалося на зустрічі представника ЮНІСЕФ з чиновниками Донецької ОДА, це дозволяє системі працювати злагоджено.

“Сервіси надаватимуться у громадах згідно потреб конкретної категорії й конкретної сім’ї та забезпечать максимальну фізичну доступність, дозволять уникнути численних звернень, встановлять нові стандарти якості соціальних послуг. Зокрема, розвиток таких послуг дозволить забезпечити превенцію потрапляння дітей в інституціональні заклади”, – пояснюється у повідомленні Донецької ОДА.

Довідка Finance.ua:

  • 17 квітня у Донецькій ОДА відбулась зустріч першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Вілінського та керівників структурних підрозділів ОДА з делегацією Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
  • Проект буде реалізований у 12 містах і ОТГ Донецької та Луганської областей протягом двох років (2019-2020) та охопить близько 100 000 осіб.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укрінформ
Опитування
В Контексті Finance.ua