Ілон Маск рекомендував не заряджати акумулятор Tesla до 100%


Ілон Маск рекомендував не заряджати акумулятор Tesla до 100%

Директор Tesla Ілон Маск пояснив, що повна зарядка акумуляторів Tesla робить автомобіль менш ефективним.

У довгостроковій перспективі повна зарядка скорочує термін служби акумулятора.

У недавньому обміні повідомленнями в Twitter Генеральний директор Tesla Ілон Маск пояснив, що рекуперативне гальмування не спрацьовує при повній зарядці, а це означає, що автомобіль менш енергоефективний.

Власник Tesla Model 3 запитав Маска, чи варто заряджати до 100%, враховуючи, що регулярний пробіг складає всього 160 миль, що залишає мало місця для маневру, щоб зробити щось іще з машиною без перезарядки. Tesla Model 3, про яку йшла мова, має пробіг 240 миль за повної ємності акумулятора, але при стандартному налаштуванні заряду 90% він падає приблизно до 216 миль.

Відповідь Маска полягала в тому, що машина повинна заряджатися до 90 або 95%, щоб скористатися всіма перевагами рекуперативного гальмування.

“Зарядіть до 90%, до 95% – і все буде в порядку. При 100%-ному заряді повторне гальмування не працює, оскільки батарея повністю заряджена, тому автомобіль менш енергоеффективний”, – написав Ілон Маск.

Рекуперативне гальмування – це технологія, яка перетворює енергію гальмування на електрику, розширюючи діапазон акумуляторів автомобіля. Його ефективність залежить від низки факторів, але є повідомлення про те, що він розширює діапазон Tesla на цілих 30%. Таким чином, зарядка акумулятора до 95% може фактично бути майже такою ж гарною в плані дальності, як і зарядка до 100%.

Щоб точно знати, наскільки близькі до реальності ці цифри, потрібно знати, коли саме спрацює рекуперативне гальмування. Непідтверджені дані на форумах Tesla припускають, що це відбувається, коли ємність акумулятора становить від 84% до 94%, що приблизно відповідає тому, що сказав Маск, але температура навколишнього середовища також є важливим чинником.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua