0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експорт українських товарів цього року зріс на 8% - МЕРТ


Експорт українських товарів цього року зріс на 8% - МЕРТ

Експорт товарів у січні-лютому 2019 року склав 7,96 млрд доларів і на 7,9% перевищив показники аналогічного періоду 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі на своїй сторінці в Facebook.

“У січні-лютому 2019 року експорт товарів склав $7,96 млрд, що на 7,9% більше порівняно з аналогічним періодом 2018 року. За два місяці цього року зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами з 202 країн”, – йдеться в повідомленні.

За вказаний період українські експортери продали продуктів рослинного походження на 1,99 млрд доларів, недорогоцінних металів та виробів з них — на 1,9 млрд доларів, машин, електротехнічного обладнання та механізмів — на 669 млн доларів.

Зокрема, в країни Євросоюзу за перші два місяці 2019 року було експортовано товарів на 3,5 млрд доларів, що на 4% більше порівняно з січнем-лютим 2018 року.

Європейський Союз залишається основним торговим і стратегічним партнером України з часткою в 44% від загального обсягу експорту товарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування