0 800 307 555
0 800 307 555

Польща знайшла заміну російській нафті


Польща знайшла заміну російській нафті

Майже половина сирої нафти, що імпортується до Польщі компанією PKN Orlen, надходить не з Росії. Це є наслідком диверсифікації поставок сировини.

Зокрема, розширюється співпраця з Saudi Aramco Oil Company. Укладено нові контракти на постачання саудівської нафти на нафтопереробні заводи PKN Orlen, а також купівля важкого мазуту, виробленого Orlen Lietuva, саудівським партнером.

Торговельні відносини з саудівським концерном PKN Orlen встановив в 2016 році шляхом підписання першого контракту на постачання сирої нафти за довгостроковим контрактом. У квітні 2018 року в рамках політики диверсифікації поставок компанії підписали додаток до угоди, згідно з яким обсяг поставок саудівської нафти збільшився до 300 000 тонн сировини на місяць.

Завдяки проведеній PKN Orlen політиці диверсифікації напрямів поставок, зараз 30% сирої нафти, що переробляється на всіх НПЗ компанії в Польщі, Литві і Чехії, надходить не з Росії.

Водночас майже 50 відсотків сирої нафти, імпортованої до Польщі, постачається не з Росії.

Зараз сира нафта з Норвегії, Анголи, Нігерії та Саудівської Аравії імпортується на нафтопереробний завод PKN Orlen в Плоцьку на додаток до російської сирої нафти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua