0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Польща знайшла заміну російській нафті


Польща знайшла заміну російській нафті

Майже половина сирої нафти, що імпортується до Польщі компанією PKN Orlen, надходить не з Росії. Це є наслідком диверсифікації поставок сировини.

Зокрема, розширюється співпраця з Saudi Aramco Oil Company. Укладено нові контракти на постачання саудівської нафти на нафтопереробні заводи PKN Orlen, а також купівля важкого мазуту, виробленого Orlen Lietuva, саудівським партнером.

Торговельні відносини з саудівським концерном PKN Orlen встановив в 2016 році шляхом підписання першого контракту на постачання сирої нафти за довгостроковим контрактом. У квітні 2018 року в рамках політики диверсифікації поставок компанії підписали додаток до угоди, згідно з яким обсяг поставок саудівської нафти збільшився до 300 000 тонн сировини на місяць.

Завдяки проведеній PKN Orlen політиці диверсифікації напрямів поставок, зараз 30% сирої нафти, що переробляється на всіх НПЗ компанії в Польщі, Литві і Чехії, надходить не з Росії.

Водночас майже 50 відсотків сирої нафти, імпортованої до Польщі, постачається не з Росії.

Зараз сира нафта з Норвегії, Анголи, Нігерії та Саудівської Аравії імпортується на нафтопереробний завод PKN Orlen в Плоцьку на додаток до російської сирої нафти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування