0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Вчені вперше надрукували на 3D-принтері серце з клітин людини (фото)


Вчені вперше надрукували на 3D-принтері серце з клітин людини (фото)

В університеті Тель-Авіва (Ізраїль) вчені першими в світі надрукували на 3D-принтері штучне серце з живих тканин людини.

Дослідники вважають, що через 10 років зможуть надрукувати повністю робоче штучне серце, повідомило видання Advanced Science.

Зазначено, що досі дослідникам вдавалося надрукувати тільки силіконове штучне серце або його частини з людських тканин. При цьому в попередніх експериментах штучне серце витримувало не більше трьох скорочень.

Фото ТСН

Тепер вченим вдалося створити повністю функціональний орган з жирових клітин людини, які в лабораторних умовах перетворили на стовбурові клітини серця. Після цього клітини змішали зі спеціальною основою для 3D-принтера і надрукували орган розміром з фалангу пальця.

Автори експерименту розраховують, що технології дозволять протягом 10 років створити повністю готове до пересадки людині серце, надруковане на 3D-принтері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування