0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Київ модернізує системи теплопостачання за кошт ЄБРР


Київ модернізує системи теплопостачання за кошт ЄБРР

До кінця квітня 2019 року київська влада планує підготувати та підписати «Угоду про підготовку кредитного фінансування». Використання кредиту від ЄБРР комунальним підприємством «Київтеплоенерго» було ухвалено Київрадою 11 квітня.

Залучені кредитні кошти спрямують на технічне переоснащення ТЕЦ та модернізацію теплових мереж. Це покращить інфраструктуру централізованого теплопостачання міста.

«Це надзвичайно важливий крок для надійного енергопостачання міста. Нам необхідно поступово долати критичний технічний стан теплового господарства, належним ремонтом якого не займались десятиліттями. Лише протягом опалювального сезону ми мали понад 6 тисяч аварійних ситуацій на теплових мережах, приріст аварійності яких щороку складає не менше 15%», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За оцінками міжнародних експертів, модернізація теплоенергетичного комплексу потребує близько 30 мільярдів гривень, пояснив Пантелєєв. Перша черга інвестиційної програми включає п’ять проектів на 140 млн грн загалом. Це модернізація восьми великих котелень, ТЕЦ-6, ТЕЦ-5, автоматизація роботи теплового обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування