0 800 307 555
0 800 307 555

Рева розповів, як зростуть пенсії військових і силовиків


Рева розповів, як зростуть пенсії військових і силовиків

Пенсії військовослужбовців та представників силових органів зростуть удвічі внаслідок поетапного підвищення пенсійних виплат.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду.

Читайте також: Розенко розповів, що буде далі з підвищенням пенсій

“У той час, коли підвищення для всіх громадян України внаслідок пенсійної реформи склало в середньому близько 500 гривень, було прийнято рішення уряду на початку 2018 року про поетапне підвищення пенсій військовослужбовцям й іншим представникам силових органів. Причому це підвищення у першому етапі з 1 січня 2018 року в середньому склало 1500 гривень, з 1 січня 2019 – понад 750 гривень додатково, і з 1 січня 2020 року ще на понад 750 гривень. Таким чином, пенсійне забезпечення поетапно повинно збільшити пенсії наших силовиків удвічі”, – зазначив Рева.

Водночас він зауважив, що про такі успіхи не можна сказати у питанні щодо підвищення пенсій цивільних осіб, “тому що можливості Пенсійного фонду не такі, як би нам хотілося”.

“Але темпи зростання пенсій військовослужбовців значно вищі, ніж зростання пенсій цивільних осіб. Я розумію, що хотілося б більше, але більше можливо тільки тоді, коли є відповідні фінансові можливості. Уряд не страждає популізмом і всі свої дії корелює з тими можливостями державного бюджету і Пенсійного фонду, які є на сьогоднішній день”, – заявив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua