0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei готова поставляти 5G-модеми


Huawei готова поставляти 5G-модеми

Тривалий час китайська компанія Huawei відмовлялася продавати стороннім розробникам власні процесори і модеми. Мережеві джерела говорять про те, що позиція виробника може змінитися.

Повідомляється, що компанія готова постачати модеми Balong 5000 з підтримкою 5G, але робити вона це буде тільки в разі укладення контракту з Apple.

Можливість такої угоди дивує, адже раніше представники Huawei говорили про те, що вироблені компанією процесори і модеми призначені тільки для внутрішнього використання. Чи розглядає Apple всерйоз варіант укладення партнерської угоди з Huawei, поки невідомо. Офіційні представники компаній утримуються від коментування цієї теми.

Не можна забувати про напружені відносини, які склалися між Huawei і владою США, яка заборонила використовувати обладнання вендора в федеральних організаціях. Навіть якщо вироблені в результаті такої угоди iPhone будуть поставлятися виключно в КНР, підписання угоди з Huawei може серйозно ускладнити життя Apple в США. З іншого боку, союз із впливовим економічним і технологічним представником бізнесу може принести Apple збільшення зростання продажів на одному з найбільших світових ринків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua