0 800 307 555
0 800 307 555

Продажі електромобілів у Китаї зросли вдвічі


Продажі електромобілів у Китаї зросли вдвічі

Китайці кинулися скуповувати електромобілі. За підсумками першого кварталу 2019 року продажі «зелених» авто досягли 254 тис. одиниць. Це на 118% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому деякі місцеві автовиробники звітують про ще більше зростання, пише cleantechnica.com.

Наприклад, китайська корпорація BYD наростила продажі електрокарів за рік на 755%. Примітно, що мова йде тільки про легкові авто – із загальної статистики виключили вантажівки і автобуси.

А ось у традиційних авто з двигунами на пальному, що згоряє, все не так райдужно. За рік реалізація таких машин в країні впала на 13% до 4,8 млн. одиниць.

Втім, ці тенденції можуть уповільнити наміри китайської влади урізати програму субсидування купівлі електромобілів. Зараз держава компенсує вартість авто з запасом ходу понад 400 км на суму 50 тис. юанів (близько $7,5 тис.). Незабаром виплати мають скоротити вдвічі, а з 2020 року і зовсім відмовитися від них. Очікується, що це може призвести до падіння продажів на 67%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua