0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft випустив новий браузер Edge на основі Chromium


Microsoft випустив новий браузер Edge на основі Chromium

У понеділок компанія Microsoft представила перший офіційний реліз свого нового браузера Edge на движку Chromium для системи Windows 10 і не тільки. У грудні компанія оголосила, що збирається переробити свій браузер і перевести його на популярну відкриту платформу Chromium.

Завдяки цьому компанія сподівається зробити його більш конкурентоспроможним з іншими браузерами, в першу чергу з Google Chrome.

Підтримка розширень для Chrome стане перевагою як для користувачів, так і для розробників цих додатків і веб-додатку. Експериментальна версія браузера вже пробралася в інтернет обхідними шляхами.

Зазвичай подібні програми ставити не рекомендується, але багато хто вже зміг познайомитися з новим варіантом браузера, і про проблеми поки що не повідомлялося.

Згідно зі статистикою NetMarketShare, частка ринку сучасного варіанту Edge на персональних комп’ютерах становить тільки 4,4%. Для порівняння, Chrome лідирує з результатом 65,5%. Internet Explorer також ще в строю і навіть більш популярний, ніж Edge.

Його частка становить 9,83%. Тепер доступні перші збірки нового браузера в каналах Canary і Developer. Збірки Canary оновлюються майже щовечора, щоб охочі могли пильно стежити за процесом розробки. Збірки Developer оновлюються щотижня, і з цієї причини вони більш стабільні. Бета-версії та підтримка інших версій Windows та інших платформ, таких як macOS, очікуються в майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua