0 800 307 555
0 800 307 555

Минулого року суд Києва стягнув з Пенсійного фонду понад 13 млн грн


Минулого року суд Києва стягнув з Пенсійного фонду понад 13 млн грн

Торік у справах про загальнообов’язкове пенсійне страхування Окружний адміністративний суд Києва засудив до стягнення на користь позивачів понад 13 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба суду.

“За результатами розгляду в 2018 році суперечок з обов’язкового пенсійного страхування Окружним адміністративним судом міста Києва в 88% справ суд ставав на бік позивача. Всього в минулому році суд виніс ухвали про стягнення на користь позивачів понад 13 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що позови щодо загальнообов’язкового пенсійного страхування залишаються однією з найчисленніших категорій справ і становлять майже 20% від усіх надходжень до суду.

Одна з головних причин звернень – неправильно нараховані або перераховані пенсії. Пенсійний фонд робить помилки, а страждає пенсіонер.

У прес-службі також повідомили про розмір державного мита та категорії громадян, які можуть бути звільнені від його сплати.

“За одну немайнову вимогу позивач повинен сплатити 768 грн 40 коп. Однак у позивача завжди є можливість звернутися до суду з клопотанням про відстрочку і розстрочку судового збору. При цьому він повинен надати підтвердження, що у нього скрутне матеріальне становище”, – резюмували в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua