0 800 307 555
0 800 307 555

Google приступила до закриття Google+


Google приступила до закриття Google+

За даними джерел, Google розпочала процес закриття власної соцмережі, який передбачає видалення всіх облікових записів користувачів.

Це означає, що розробник відмовився від спроб нав’язати конкуренцію Facebook, Twitter та ін.

Google+ мала порівняно невисоку популярність серед користувачів. Відомо про кілька великих витоків даних, в результаті яких інформація про десятки мільйонів користувачів платформи могла потрапити в треті руки.

Через перший витік, дані про який зберігалися в секреті кілька місяців, було прийнято рішення про припинення роботи Google+.

Другий витік даних підштовхнув розробників до прискорення цього процесу. Спершу планувалося закрити соціальну мережу в серпні цього року, але тепер було оголошено про те, що це станеться вже в квітні.

У компанії визнали, що платформа Google+ не виправдала очікувань в плані зростання користувальницької маси. Представники Google кажуть про те, що витрачені зусилля і тривала розробка не допомогли соціальній мережі домогтися популярності серед користувачів.

Google+ багато років являла собою співтовариство лояльних користувачів, які продовжували регулярно користуватися проектом.

Точна дата зупинки всіх сервісів соцмережі була озвучена. Ведеться поступове відключення облікових записів користувачів і видалення даних.

Роботи з закриття Google+ будуть повністю завершені вже цього місяця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua