0 800 307 555
0 800 307 555

Нові iPhone зможуть заряджати інші пристрої


Нові iPhone зможуть заряджати інші пристрої

Нові iPhone, які Apple покаже восени нинішнього року, будуть підтримувати технологію реверсивної бездротової зарядки. Тобто зможуть не тільки приймати енергію від сторонніх станцій, а й віддавати її іншим пристроям. Причому, не тільки своїх побратимів по «яблучній» корпорації, включаючи нові чохли AirPods, але і всіх інших пристроїв, що підтримують технологію Qi.

Про це повідомляє, посилаючись на слова аналітика Мінг-Чі Куо, Independent.

Варто зазначити, що цього разу Apple опинилася в технологічному хвості світових виробників смартфонів. І, строго кажучи, змушена вбудовувати реверс в свої телефони, щоб не відстати від конкурентів: у 2018 році така зарядка вже з’явилася у китайської Huawei в пристрої Mate 20 Pro і у моделі S10 від корейської компанії Samsung.

При цьому, додає Мінг-Чі Куо, для забезпечення нормальної роботи реверсивної технології компанії доведеться застосовувати більш ємкі акумулятори та потужні плати. Так, акумулятор 5,8-дюймового iPhone збільшиться на 20-25%, 6,5-дюймового – на 10-15%, а 6,1-дюймового – всього на 0-5%.

Також аналітик уточнює, що плати для батарей американської корпорації буде поставляти виробник Compeq, а контролери для двосторонньої бездротової зарядки – компанія STMicro.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua