0 800 307 555
0 800 307 555

Ізраїльтяни купили український IT-стартап за $3,75 млн


Ізраїльтяни купили український IT-стартап за $3,75 млн

Ізраїльська компанія Perion Network оголосила про покупку українського стартапу Septa Communications, більш відомого під ім’ям Captain Growth. Сума угоди – $3,75 млн.

Частину коштів виплатять безпосередньо при поглинанні компанії, решту суми стартап отримає протягом двох років при виконанні поставлених KPI.

Perion Network займається рекламними рішеннями для видавців і брендів. Компанія була заснована в 1999 році під назвою IncrediMail і займалася розвитком однойменного поштового клієнта. В 2011 році компанія змінила назву на Perion. До 2015 року виручка Perion досягла $330 млн.

Septa Communications – український стартап, заснований Дмитром Плешаковим і Дмитром Білашем в 2017 році. Фаундери запустили проект після управління власним digital-агентством. Компанія розвиває проект під назвою Captain Growth – IT-продукт на основі штучного інтелекту, здатний аналізувати рекламу і управляти маркетинговою активністю клієнтів. Раніше команда брала участь в акселераторі StartAD і не залучала інвестиції.

За словами CEO Perion Дорона Герстеля, технології Captain Growth допоможуть Perion краще зорієнтувати рекламу для брендів і знаходити релевантну аудиторію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua