0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Грузії стартує виробництво електромобілів


В Грузії стартує виробництво електромобілів

Під грузинським брендом вперше буде створено автомобіль на електротязі. Підставою є меморандум між Aigroup і компанією Changan, яка є лідером китайської автоіндустрії. Спільне виробництво з Changan є у таких компаній-лідерів автоіндустрії, як французький автохолдинг PSA (Peugeot Citroën Moteurs), Ford, Suzuki, MAZDA та ін.

Як повідомляє «Бизнес Грузия», автомобільний бренд постачатиме електромобілі не тільки на грузинський ринок, але і для кавказького регіону, Центральної Азії і Європи.

Під грузинським брендом запланований випуск машин серії EADO, а в недалекому майбутньому також моделей BENNI-EV360 і CS55EV. Перший електрокар планують випустити до кінця цього року.

Читайте також: Глобальний попит на електрокари значно підвищив затребуваність української металургії

«Співпраця цих двох великих компаній на ринку Грузії принесе нам нові робочі місця, і позиціонування в світі першими електромобілями, виробленими в Грузії. До 2025 року компанія Changan планує повністю перейти на виробництво електромашин, попит на які все більше зростає на світовому ринку. Першою причиною цієї тенденції є екологічна ситуація і енергоефективність, яка відрізняє ці машини в усьому світі», – заявили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування