Експерт розповів, як не стати жертвою шахраїв при купівлі турпакету


Експерт розповів, як не стати жертвою шахраїв при купівлі турпакету

При купівлі туристичного пакету в турагенції, щоб не стати жертвою шахраїв, слід уважно ознайомитися з договором, в якому прописані обов’язки сторін, перевірити інформацію про агентство через туроператора, здійснювати оплату в безготівковій формі, а потім переконатися в переказі грошей туроператору.

Про це повідомив директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук.

“Найголовніше – мати договір, в якому прописані всі права і обов’язки сторін. Також треба подивитися на це агентство – якщо це масові напрямки (Туреччина, Єгипет, Греція) – треба подивитися, з ким із операторів воно працює, і перепитати у оператора, чи дійсно агентство з ним працює”, – зазначив експерт.

За його словами, після оплати туру варто також передзвонити туроператору і уточнити, чи дійсно фірма перерахувала гроші за програму.

“Такі випадки поодинокі, але буває і таке”, – підкреслив Царук.

Також, за його інформацією, часто проблеми виникають при оплаті туру готівкою, оскільки в такому випадку довести факт передачі коштів агентству дуже важко, тому краще здійснювати оплату в безготівковій формі.

Крім того, за словами Царука, покупця повинна насторожити занадто низька ціна туру, оскільки, як правило, всі тури продаються приблизно за однаковою ціною.

“Якщо ціна аномально низька, то там щось не те”, – зазначив експерт.

До речі, непогано заощадити в подорожах допомагають кредитні картки. Ми саме підібрали кілька вигідних кредитних карток для тих, хто не уявляє свого життя без доріг.

Обрати картку для подорожей

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua