Гонконг планує інвестувати майже 80 млрд доларів у створення штучних островів


Гонконг планує інвестувати майже 80 млрд доларів у створення штучних островів

Влада Гонконгу оцінила грандіозний план зведення штучних островів для вирішення житлової проблеми міста в 624 млрд гонконзьких доларів (79,5 млрд доларів США). Це буде найдорожчий інфраструктурний проект в історії міста.

Про це повідомляє в середу газета South China Morning Post.

Читайте також: Данія отримала 11 нових островів за три роки

Йдеться про проект під назвою Lantau Tomorrow Vision. Він передбачає створення двох штучних островів в акваторії, прилеглій до найбільшого тут гористого острова Лантау, і відповідної транспортної інфраструктури. Для цього потрібно “відвоювати” у моря в цілому 1,7 тис. га.

Передбачається, що на штучних островах буде побудовано 260 тис. квартир, 70% яких буде відведено під соціальне житло. Насипні роботи планується почати в 2025 році, а перші мешканці зможуть заселитися в будинки до 2032 року.

Гонконгський ринок нерухомості вважається найдорожчим у світі, що пов’язано з нестачею вільної землі. У цих умовах багато будівельних проектів тут ведуться на насипних ділянках біля моря і обходяться дуже дорого. Незважаючи на дефіцит землі, місцева влада виходять з необхідності не чіпати національні парки і горбисті заповідні зони, на які припадає 40% території цього спеціального адміністративного району Китаю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua