Акція! Подарунки за покупки від Таскомбанку і Mastercard


Акція! Подарунки за покупки від Таскомбанку і Mastercard

ТАСКОМБАНК разом з міжнародною платіжною системою Mastercard запустив акцію для клієнтів Private banking — власників преміальних карток Mastercard World Elite.

Оплачуйте покупки преміальними картками Mastercard World Elite від ТАСКОМБАНКУ й отримуйте цінні подарунки. За умовами Акції, кожен місяць середи власників преміальних карток Mastercard World Elite від ТАСКОМБАНКУ, які зроблять протягом місяця мінімум одну успішну розрахункову операцію своєю карткою на загальну суму від екв. 50 000,00 гривень до екв. 200 000,00 гривень, буде розіграно приз на суму в екв. 30 000 гривень (включаючи податки). Чим більше оплат, тим більше шансів на виграш.

Протягом терміну дії Акції визначається п’ять переможців, за результатами кожного календарного місяця, які будуть нагороджені цінними подарунками у вигляді сертифікатів від партнерів ТАСКОМБАНКУ на авіаквитки/ туристичні послуги/ товари особистого користування.

Акція діє з 14 березня до 1 серпня 2019 року включно по всій території України, крім АР Крим та території проведення ООС.

Більш детальну інформацію щодо умов акції можна дізнатися у Вашого персонального менеджера.

Ознайомитися з Офіційними правилами акції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua