Китай схвалив новий закон про іноземні інвестиції


Китай схвалив новий закон про іноземні інвестиції

Експерти розглядають закон як реакцію Пекіна на скарги США, що влада Китаю змушує іноземні компанії передавати технології місцевим партнерам.

Депутати вищого законодавчого органу Китаю – Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП) в п’ятницю схвалили закон про іноземні інвестиції, який спрямований на підвищення рівня транспарентності щодо іноземних інвестицій в Китаї, а також на забезпечення рівних умов китайським і іноземним компаніям на ринку.

Голосування відбулося в Будинку народних зборів в останній день щорічної сесії ВЗНП, яка розпочала роботу 5 березня. У завершальний день сесії 2929 депутатів проголосували за, вісім – проти, ще вісім утрималися. Закон набуде чинності 1 січня 2020 року.

Головна його мета – залучення в Китай іноземних інвестицій, які є частиною розширення політики відкритості та будівництва економіки відкритого типу. Закон замінить три попередні документи: закон “про пайові спільні підприємства китайського та іноземного капіталу”, закон “про контрактні спільні підприємства китайського та іноземного капіталу” і закон “про підприємства з іноземним капіталом”. У проекті чітко вказується, що влада Китаю даватиме рівні умови для іноземних і китайських компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua