0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Prozorro зафіксовано понад 3 мільйони тендерів


У Prozorro зафіксовано понад 3 мільйони тендерів

В системі публічних закупівель Prozorro зафіксовано понад 3 мільйони тендерів, а сума заощаджених коштів досягла позначки в 76 мільярдів гривень.

Про це повідомив перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов.

Читайте також: У Києві паркувальні майданчики продаватимуть через ProZorro

На сьогодні в системі державних закупівель Prozorro зафіксовано понад 3 мільйони тендерів. За весь час існування системи сума заощаджених коштів досягла позначки в 76 мільярдів гривень.

“Як відомо після скасування паперової системи тендерів участь у державних закупівлях стала досить прибутковою справою. І це вже встигли оцінити представники не тільки великих підприємств, а й малого і середнього бізнесу. З кожним днем ​​все більше підприємців, які раніше не приймали Prozorro як інструмент для розширення ринків збуту, цікавляться новою системою”, – зазначив заступник директора електронного майданчика tender.uub.com.ua Ігор Рибальченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування