0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кому не "світить": Рева пояснив, хто не отримає субсидію готівкою


Кому не "світить": Рева пояснив, хто не отримає субсидію готівкою

З 1 березня в Україні почався новий етап монетизації субсидій. Українці отримають державну допомогу на оплату комунальних послуг в готівковій формі.

Читайте також: Зубко пояснив, як монетизація субсидій може зменшити платіжки

Проте, як повідомляють у Кабміні, на тих, хто не буде вчасно оплачувати оплачувати житлово-комунальні послуги, чекатиме покарання.

Як зазначив віце-прем’єр Павло Розенко, з 1 травня буде діяти нова норма, й особа, яка має місячну заборгованість за житлово-комунальні послуги, не отримає субсидію на наступний період.

Мої Fiнанси:

  • З 12 березня клієнти, яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року, зможуть отримати субсидії у грошовій формі в Ощадбанку.
  • Субсидіантам – пенсіонерам не потрібно додатково реєструватись для отримання субсидії. Вони отримають субсидію з пенсією через Укрпошту або на свій банківський пенсійний рахунок.
  • Субсідіанти, які не є пенсіонерами, 12 числа кожного місяця можуть отримати субсидію у відділеннях Ощадбанку.
  • Документи: паспорт та ідентифікаційний код.
  • Субсідіант, який не є пенсіонером, не має поточного рахунку в Ощадбанку, Мінсоцполітики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через Ощадбанк.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування