0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ПУМБ повідомляє про зміну в складі Правління


ПУМБ повідомляє про зміну в складі Правління

Олексій Волчков, заступник голови Правління Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ), відповідальний за корпоративний бізнес, прийняв рішення про вихід зі складу Правління банку. Спостережна рада ПУМБ підтримала рішення Олексія Волчкова щодо припинення його повноважень.

Правління ПУМБ вдячне Олексію Волчкову за значний внесок в досягнення ПУМБ. За керівництва Волчкова банк почав активно розвивати напрямок малого та середнього бізнесу. Так, ПУМБ тричі обирали одним з кращих банків для МСБ та підприємств аграрного сектору. А сам Олексій Волчков став кращим корпоративним банкіром 2017 року за версією авторитетного фінансового видання Financial Club.

Олексій Волчков пропрацював у банку майже 9 років. Основний фокус діяльності – оптимізація процесів для клієнтів корпоративного сегменту, впровадження інновацій, зокрема розширення послуг для клієнтів КБ, розвиток digital-каналів обслуговування та онлайн-сервісів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
В Контексті Finance.ua
Опитування