Виплата СГ "ТАС" за пошкоджену вантажівку перевищила 379 тис. грн


Виплата СГ "ТАС" за пошкоджену вантажівку перевищила 379 тис. грн

Аварія із застрахованим СГ «ТАС» вантажним автомобілем Scania R сталася на трасі в Житомирській області. На слизькій після дощу й мокрого снігу дорозі у вантажівку на чималій швидкості врізався автомобіль АЗЛК «Москвич», водій якого не врахував дорожню обстановку та не впорався з керуванням. Від потужного удару «Москвич» відкинуло, і він врізався ще й в іншу машину, що проїжджала в цю мить повз місця ДТП. В результаті аварії було суттєво пошкоджено передню частини водійської кабіни Scania та причеп ваговоза.

За висновком експертів, збиток власника вантажного автомобіля, заподіяний йому внаслідок ДТП, склав 379343 грн. Саме цю суму в рамках зобов’язань за договором «Правильне КАСКО» і виплатила Страхова група «ТАС» своєму страхувальникові.
Нагадаємо, за даними офіційної звітності, загальний обсяг відшкодувань, які СГ «ТАС» виплатила за укладеними договорами страхування минулого року, сягнув 545,45 млн грн, з яких 456,45 млн грн було відшкодовано за договорами автострахування. Зокрема перше місце в портфелі виплат страховика за результатами 2018 року посіла обов’язкова «автоцивілка»: за полісами ОСЦПВ потерпілим було виплачено загалом 201,11 млн грн. Водночас за договорами КАСКО було виплачено 127,86 млн грн, за полісами «Зелена картка» – 127,48 млн грн.

Додамо, що за статистикою щодня СГ «ТАС» виплачує за укладеними договорами страхування 2,11 млн грн, з яких 1,79 млн грн – за договорами автострахування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua