0 800 307 555
0 800 307 555

В уряді анонсували програму скорочення субсидій


В уряді анонсували програму скорочення субсидій

Український уряд заклав у витрати бюджету на субсидії суму, яка майже на 20 млрд гривень менша, ніж торік. Відповідно, уряду доведеться скорочувати розмір субсидій на 25%, або знімати держдопомогу з кожного четвертого субсидіанта.

Про це заявив експерт реанімаційного пакету реформ при Кабінеті міністрів України Святослав Павлюк.

Читайте також: Середній розмір субсидій по Києву: названо цифри

Він зазначив, що процес верифікації був запущений урядом саме з метою скорочення витрат держави на субсидії.

«Є різні порушення, і потрібно перевіряти, чи дійсно на законних підставах людині виплачуються гроші. Цілком ймовірно, що буде скорочення виплат. До того ж в минулому році в бюджеті було на 20 млрд більше, ніж в цьому році на субсидії. Буде скорочення субсидіантів», – сказав Павлюк.

Експерт при уряді зазначив, що монетизація субсидій також повинна посприяти економії з боку побутових споживачів, і таким чином скоротити витрати держави на компенсації на оплату житлово-комунальних послуг.

«Монетизація як така – позитивне рішення. Люди не вміють економити електроенергію, але вміють економити гроші. Той момент, коли вони мають прив’язку електроенергії до грошей, дає припущення, що економити, звісно, будуть не тільки гроші, а й енергію», – говорить експерт.

При цьому Павлюк зазначає, що відповідно до закону «Про житлово-комунальні послуги» монетизація субсидій мала бути запущена з 1 січня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua