0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українці можуть поскаржитися на тарифи за газ та світло через мобільний додаток


Українці можуть поскаржитися на тарифи за газ та світло через мобільний додаток

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, презентувала мобільний додаток «Енергетика онлайн» для смартфонів, за допомогою якого споживачі можуть перевірити, наскільки правильно постачальник електроенергії чи газу нарахував їм суму у платіжці.

Про це повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко у Facebook.

Для чого потрібен цей додаток? У ньому можна дізнатися ваш тариф на світло чи газ. Для цього необхідно вказати категорію споживання та обрати регіон проживання. Якщо користувач знайшов неточності в платіжках, то він може поскаржитись на постачальника і отримати компенсацію.

Як правильно подати скаргу? Необхідно обрати сферу – газ чи електроенергію, потім вказати категорію споживання та порахувати розмір пільг. І якщо сума на платіжці не співпадає з ціною на екрані – подати скаргу.

Як отримати компенсацію? Обрати сферу газу чи електроенергії, потім вибрати компанію постачальника, визначити порушений стандарт та надіслати заяву на компенсацію. Якщо відповіді не буде – поскаржитися в НКРЄКП.

Як повідомити про зловживання? Необхідно обрати сферу, компанію та центр обслуговування, потім описати корупційний випадок та завантажити докази, дати дозвіл на публічне оприлюднення та прослідкувати, чим це закінчиться.

Як оцінити роботу постачальника? Обрати відповідну сферу, потім вибрати компанію та центр обслуговування, написати відгук та завантажити фото, натиснути “оцінити роботу сервісного центру”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування