0 800 307 555
0 800 307 555

Чотири компанії контролюють більш ніж половину ринку смарт-годинників


Чотири компанії контролюють більш ніж половину ринку смарт-годинників

Компанія Juniper Research оприлюднила прогноз по світовому ринку “розумних” наручних годинників на найближчі роки: попит на ці пристрої буде стійко зростати.

Повідомляється, що в 2018 році більше половини глобальної галузі смарт-годинників контролювали чотири компанії — Apple, Fossil, Fitbit і Samsung. Їх сумарна частка склала приблизно 58%.

Однак до 2023 року, як очікується, позиції названих постачальників дещо ослабнуть: спільно вони будуть займати приблизно 47% світового ринку. Пов’язано це з посиленням впливу інших виробників, таких як Garmin, Huami і Huawei.

Зазначається, що протягом наступних чотирьох років найбільшим постачальником смарт-годинників залишатиметься Apple. При цьому Huawei може розраховувати на найвищі темпи зростання: показник CAGR (середньорічний темп зростання в складних відсотках) у цій компанії виявиться на рівні 20%.

Країни Далекосхідного регіону (Китай, Японія, Північна і Південна Корея) вже стали найбільшим регіоном збуту «розумних» наручних годинників, обійшовши Північну Америку. Продажі в штучному вираженні в 2018 році склали 24 млн одиниць проти 19,5 млн.

Аналітики Juniper Research прогнозують, що до 2023 року глобальні поставки смарт-годинників досягнуть 166 млн штук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua