Рахункова палата перевірить 11,5 млрд грн субвенцій на місцеві дороги


Рахункова палата перевірить 11,5 млрд грн субвенцій на місцеві дороги

Рахункова палата у березні поточного року розпочне аудит ефективності витрат субвенцій з Державного Бюджету України на ремонт та будівництво місцевих доріг.

Про це розповів заступник Голови Рахункової палати Андрій Майснер, який відповідає за організацію і проведення цього контрольного заходу.

Читайте також: Рахункова палата: витрати на дороги в низці областей завищені у десятки разів

“У березні Рахункова палата розпочинає аудит ефективності витрачання субвенцій з Державного Бюджету місцевим бюджетам на ремонт, будівництво місцевих доріг – доріг місцевого значення. Тільки в 2018 році на це було виділено 11,5 млрд грн”, – зазначив співрозмовник.

Тож, за словами Майснера, Рахункова палата невдовзі розпочне і через декілька місяців презентує громадськості результати аудиту таких робіт на дорогах місцевого значення.

“Туди обов’язково увійде місто Київ, Київська, Миколаївська, Черкаська, Хмельницька, Тернопільська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська та Дніпропетровська області”, – зазначив він.

Майснер пояснив також, що всі 25 областей охопити не вдасться, виходячи з наявних ресурсів, а також для того, щоб не розтягувати аудит в часі і дати дорожню карту для держави стосовно того, що далі робити, як виправляти ті проблеми, які будуть виявлені, і мінімізувати або знівелювати ті ризики, які будуть виявлені аудитором за результатами аудиту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua