Суд визнав банкрутом ПрАТ "Маріупольський завод важкого машинобудування"


Суд визнав банкрутом ПрАТ "Маріупольський завод важкого машинобудування"

30 січня Госпсуд м. Києва в рамках справи №910/8259/16 визнав банкрутом ПрАТ “Маріупольський завод важкого машинобудування” і відкрив ліквідаційну процедуру.

“Встановлено перевищення розміру пасиву підприємства над його активами, в результаті чого розпорядник майна дійшов висновку, що погашення грошових вимог кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури не вбачається можливим”, – йдеться в судових матеріалах.

У жовтні-2018 цей суд визнав кредиторські вимоги Дельта Банку на 1,54 млрд грн та вимоги Укрексімбанку на 3,78 млрд грн до ПрАТ “Маріупольський завод важкого машинобудування” як такі, що забезпечені заставою майна боржника. У грудні-2017 було затверджено реєстр вимог кредиторів, у який включені в т.ч. вимоги (четвертої черги) Альфа-Банку (2,1 млрд грн), Укрсоцбанку (1,29 млрд грн), Райффайзен Банк Аваль (1,1 млрд грн), ОТП Банк (593,6 млн грн), ПрАТ «Азовзагальмаш» – 189,3 млн грн. Також суд визнав вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника: Сбербанку (246,3 млн грн), Райффайзен Банку Аваль (121 млн грн), Укрсоцбанку (115,4 млн грн).

За даними НКЦПФР, власником 80,8% акцій ПрАТ “Маріупольський завод важкого машинобудування” (як і 100% акцій ПрАТ “Торговий дім Азовзагальмаш” і 50% акцій ПАТ “Азовмаш”) є кіпрська компанія Azovmashinvest Holdings Limited (раніше ЗМІ пов’язували її в т.ч. з Юрієм Іванющенком).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua