В Австрії порушили справу проти Amazon


В Австрії порушили справу проти Amazon

Федеральний орган з питань конкуренції Австрії (BWB) почав розслідування проти Amazon через його ймовірне зловживання своїм становищем на ринку і переваги власних продуктів перед товарами австрійських ритейлерів.

Про це повідомляє Сегодня з посиланням на AFP.

Читайте також: Amazon і General Motors інвестують у виробника електромобілів Rivian

“Австрійський орган з питань конкуренції повідомив у четвер, що почав розслідування щодо гігантського американського ритейлера Amazon через те, що він, ймовірно, зловживав своєю домінуючою позицією і віддавав перевагу власним продуктам, а не товарам австрійських ритейлерів на своєму ринку”, – йдеться в повідомленні.

У BWB заявили, що розслідування було розпочато після отримання скарг в грудні 2018 року щодо ймовірних “несправедливих торговельних дій” з боку Amazon.

Згідно з цими скаргами, американська компанія, зокрема, раптово і безпідставно видаляла акаунти австрійських ритейлерів.

В австрійському відомстві повідомили, що американський ритейлер також міг своїми діями “дискримінувати інших ритейлерів, віддаючи перевагу власним продуктам на ринку Amazon”.

Регулятор підозрює, що Amazon змушував ритейлерів вказувати ціни на продукти, і додавав в акаунтах продавців неправдиві дані, необхідні для доставки товарів.

У BWB відзначили, що результати самого розслідування можуть призвести до попереджень, санкцій або навіть штрафів проти американської компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua