У Китаї побудують розумну дорогу з підтримкою 5G


У Китаї побудують розумну дорогу з підтримкою 5G

Китайські інженери планують побудувати першу в країні “розумну” швидкісну автодорогу на базі технології 5G.

Така дорога повинна роздавати Інтернет і регулювати транспотний потік, повідомляє агентство Сіньхуа.

Китайський оператор мобільного зв’язку “Чайна Телеком” і оператори автомагістралей домовилися про запуск першого в країні проекту з будівництва “розумної” швидкісної автодороги на базі технології 5G в центральнокитайській провінції Хубей.

За повідомленням, хубейська філія “Чайна Телеком” планує розмістити базові станції ​​5G на ділянках швидкісних автомагістралей провінції для проведення тестів на інтелектуальних пунктах збору оплати, а також подати заявку на тестування автономного водіння за допомогою 5G на місцевих швидкісних шосе.

Бездротова мережа п’ятого покоління обіцяє більшу швидкість, меншу затримку або “зависання” при підключенні до мережі, плюс можливість підключення багатьох пристроїв до Інтернету, не перевантажуючи систему.

За словами оператора мережі, “розумна” швидкісна автомагістраль на базі 5G дозволить збирати інформацію про транспортний потік в реальному часі і робити прогнози на основі великих даних.

Станом на кінець 2018 року в Ухані – адміністративному центрі провінції Хубей була побудована 31 базова станція ​​5G. В цьому році телекомунікаційна компанія “Чайна Мобайл” планує витратити 1 млрд юанів (близько $147 млн) на будівництво 2 тис. базових станцій в цій провінції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua