Uber Eats спровокував дефіцит кур'єрів у Києві


Uber Eats спровокував дефіцит кур'єрів у Києві

Вихід на ринок глобальних монстрів послуг доставки підняв оклади київських кур’єрів. У вересні минулого року галасу наробила іспанська служба Glovo, яка заявила про початок роботи в українській столиці. А в січні 2019-го масла у вогонь підлив Uber Eats.

Читайте також: UberEats почали тестувати в Києві

За даними OLX, минулого місяця столичним роботодавцям знадобилося вдвічі більше кур’єрів, ніж в грудні 2018-го. Зараз молодим людям з салатовими рюкзаками на спині пропонують середню зарплату 17,5 тис. грн./міс. Це вдвічі більше, ніж в середньому по ринку.

Максимальна зарплата співробітників, що займаються доставкою в Uber Eats, в залежності від способу пересування може досягати 20 тис. грн. Для тих, хто використовує особистий транспорт протягом восьмигодинного нормованого робочого дня передбачена ставка 12 тис. грн.

Якщо ж хтось готовий працювати 50 годин на тиждень, то він може отримувати в місяць 15 тис. грн. При кількості робочих годин на тиждень 60 і більше зарплата може доходити до 20 тис. грн.

У Києві найвищий попит на кур’єрів-водіїв – їх шукають найчастіше, пропонуючи близько 11 тис. грн./міс. Для піших співробітників оплата пропонується менша – 8 тис. грн./міс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua