0 800 307 555
0 800 307 555

В НБУ похвалилися точністю прогнозу інфляції на січень


В НБУ похвалилися точністю прогнозу інфляції на січень

Уповільнення споживчої інфляції в Україні в січні до 9,2% в річному вираженні практично відповідало траєкторії прогнозу Національного банку України.

Як повідомляється на сайті регулятора, поточна динаміка споживчої інфляції та її складових свідчать про ослаблення інфляційного тиску. “Національний банк очікує, що жорстка монетарна політика і надалі сприятиме поступовому зниженню споживчої інфляції та її поверненню в межі цільового діапазону 5% плюс/мінус 1 п. п. в середньостроковій перспективі”, – йдеться в повідомленні.

Інфляція в Україні в січні 2019 року в річному вираженні у порівнянні з січнем 2018 року становила 9,2%, сповільнившись з 9,8% в аналогічному вимірі місяцем раніше. Державний бюджет України на 2019 рік заснований на макроекономічному прогнозі зі зростанням реального ВВП на 3% при інфляції 7,4%. Національний банк України прогнозує у 2019 році уповільнення інфляції до 6,3%, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк – до 7,3%.

Згідно з консенсус-прогнозом опитаних експертів, поточного року в Україні очікується уповільнення темпів зростання споживчих цін до 7,2%

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua