НБУ запускає послугу з перевезення валюти між містами


НБУ запускає послугу з перевезення валюти між містами

НБУ розширив перелік своїх послуг у сфері перевезення валютних цінностей та врегулював питання тарифів у наданні таких послуг.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

За заявками банків Нацбанк з 25 березня 2019 року зможе здійснювати міжміські перевезення валютних цінностей середньоваговими і великоваговими оперативними автомобілями. Досі така послуга забезпечувалася НБУ тільки в межах одного населеного пункту.

Читайте також: НБУ: Приватбанк залишається основним кредитором населення

У Нацбанку вважають, що нова послуга допоможе ефективно контролювати обіг готівки в банківській системі в частині організації її перевезення, сприятиме зростанню обсягів надходження готівки в НБУ для її подальшої обробки та зможе забезпечити потреби економіки в готівці належної якості.

Також НБУ привів власні тарифи на послуги з перевезення валютних цінностей до середнього рівня ринкових цін на аналогічні послуги. У відомстві вважають, що такий крок дозволить зробити тарифну політику регулятора на ці послуги конкурентною. Відповідні норми прописані в постанові НБУ від 7 лютого 2019 року №36 і набирають чинності з 25 березня 2019 року.

Організовує і перевозить валютні цінності між Нацбанком і банками України управління з перевезення цінностей Центрального сховища НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua