0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС підключила 190 компаній до системи e-Receipt


ДФС підключила 190 компаній до системи e-Receipt

ДФС повідомила про підключення 190 суб’єктів господарювання до тестування системи реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій e-Receipt (електронний касовий чек), вказало відомство в прес-релізі.

“Участь у тестуванні системи e-Receipt беруть 190 суб’єктів господарювання, які зареєстрували близько 300 кас, що передали 5,5 тис. тестових розрахункових і звітних документів. “Нова пошта” – серед основних майданчиків для тестування”, – вказується в прес-релізі.

Запущена в вересні 2018 року в тестовому режимі система e-Receipt передбачає онлайн-реєстрацію будь-яких пристроїв – персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів – без подачі в контролюючі органи документів у паперовому вигляді, а також безкоштовне їх використання.

“Нова пошта” вже створила інфраструктуру рішення, інтегрувалася з API системи e-Receipt, тестує в односторонньому порядку”, – вказало відомство.

Водночас до кінця лютого 2019 року ДФС має намір запустити низку електронних сервісів, серед яких – подання заяви на реєстрацію РРО в електронному вигляді, автозаповнення і подання заяви на внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб і отримання інформації про нараховані доходи та утримані податки для заповнення декларації для фізосіб за 2018 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua