0 800 307 555
0 800 307 555

У Кабміні заявили про ризики нецільового використання виплачених субсидій


У Кабміні заявили про ризики нецільового використання виплачених субсидій

У Кабінеті міністрів України не виключають нецільове використання виплачених субсидій, так як гроші будуть видаватися безпосередньо одержувачу.

Про це йдеться в прогнозі впливу проекту постанови Кабміну про старт виплати субсидій з березня.

Читайте також: Кабмін схвалив старт виплати субсидій з березня

Зокрема, в уряді прогнозують, що підприємства, які надають послуги ЖКГ (також управителі, ОСББ та кооперативи), з виплатою субсидій готівкою зможуть отримувати відшкодування витрат за надані послуги. Крім того, прогнозується спрощення обігу та звітності підприємств.

У Кабміні пояснили, що дають можливість домогосподарству розраховуватися з підприємствами без відстрочки, тим самим контролювати розрахунковий процес без посередників.

“Разом з тим, оскільки кошти субсидії будуть виплачуватися безпосередньо одержувачу, існує ризик нецільового використання ним коштів”, – йдеться в документі.

Крім того, на початковому етапі буду існувати кілька альтернативних механізмів надання субсидій, що буде супроводжуватися певними незручностями. Серед прогнозованих ефектів також вказується позитивний вплив на “Ощадбанк”, який зможе розширити коло клієнтів і залучити додаткові оборотні кошти. В уряді вважають, що нова послуга дозволить підвищити зарплати листоношам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua