0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" планує передати два вокзали в концесію


"Укрзалізниця" планує передати два вокзали в концесію

“Укрзалізниця” готує до концесії два вокзали. Поки Центральний залізничний вокзал Києва не входить до пілотного проекту.

Про це повідомив директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики “Укрзалізниці” Антон Саболевський.

Читайте також: Стало відомо, коли почнуть роботу приватні залізничні перевізники

“У другій половині лютого буде нарада у Степана Кубіва (перший віце-прем’єр-міністр України – ред.). IFC (International Finance Corporation) і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підключається до цього питання … Ми вибрали два вокзали як пілотні проекти. Це не київський вокзал… які за великим рахунком вже узгоджені. вже є свої “стейкхолдери”, Концесія – це такий інструмент, який не завжди підходить залізничним вокзалів, але ми хочемо спробувати”, – заявив Саболевський.

Відповідаючи на запитання, коли будуть оголошені конкурси на концесію вокзалів, Саболевський повідомив, що потрібно дочекатися прийняття нового закону “Про концесію”.

“Якщо ми зараз запустимо всі процеси… процес займе близько року. Ми цим займаємося”, – уточнив директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики УЗ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua