0 800 307 555
0 800 307 555

Apple готує MacBook зі скляною клавіатурою


Apple готує MacBook зі скляною клавіатурою

Схоже, Apple всерйоз займається сенсорними технологіями в своїх ноутбуках. Спершу був успішний досвід з сенсорним тачбаром, а нещодавно виявлений патент підтверджує чутки про те, що компанія працює над новим MacBook з двома екранами, пише Сегодня.

Згідно з інформацією, вказаною в проектній документації для Відомства з патентів і товарних знаків США, замість клавіатури виробник буде використовувати скляну панель з сенсорними клавішами. Сама панель буде гнучкою з вбудованою тактильною віддачею, щоб зберегти відчуття набору тексту на звичайній клавіатурі.

Читайте також: Apple планує запустити власний стримінговий сервіс

Замість того, щоб використовувати додатковий дисплей, Apple запропонує новий спосіб взаємодії, створюючи динамічні кнопки, які будуть проявлятися на сенсорній клавіатурі в залежності від програми або веб-сайту. Наприклад, якщо буде відкритий YouTube, то клавіатура підсвітить корисні комбінації клавіш для роботи з плеєром, а в Photoshop, на клавішах можна буде побачити іконки панелі інструментів.

Враховуючи, що після попередніх поданих патентів подібні прототипи з’являлися у продажу відносно швидко, то ймовірно, сенсорний MacBook нового покоління може з’явитися в продажу через пару років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua