0 800 307 555
0 800 307 555

Чат в Alfa-Mobile Ukraine нагадає про розмову і збереже історію спілкування


Чат в Alfa-Mobile Ukraine нагадає про розмову і збереже історію спілкування

Альфа-Банк Україна оновив мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. У новому релізі суттєво покращено функцію зворотного зв’язку з банком. Тепер користувачам доступна вся історія розмов з оператором, а зателефонувати до Контакт-центру банку можна просто з додатка.

З метою персоніфікації розмови в оновленому інтерфейсі чату буде відображатися фото та ім’яоператора. Щоб розпочати розмову, як і раніше, необхідно відправити нове повідомлення, після чого до діалогу приєднається оператор. Завдяки проведеній роботі, у додатку запущена функція збереження попередньої розмови. Користувач може бачити всю історію спілкування з банком, яка у хронологічному порядку з зазначенням дати буде завантажуватись у новій розмові.

Також користувачеві стають доступні додаткові канали зв’язку. Отримати необхідну інформацію можна не тільки в чаті з оператором. Досить скористатися панеллю додаткових контактів, яка відобразиться при натисканні пункту меню «Інше». Вибирайте найбільш актуальний варіант: написати в Skype (alfabank_ua), зателефонувати до Контакт-центру з мобільного номера або ж відправити е-mail. Всього один клік, щоб перейти у зручний канал зв’язку.

Для більшого комфорту використання чату розробники Alfa-Mobile Ukraine також передбачили сповіщення на випадок, якщо користувач відволікся від розмови і перейшов у інший додаток або екран смартфона. Коли оператор надішле відповідь, на дисплеї телефону з’явиться push-сповіщення про нове повідомлення у чаті.

Оновити Alfa-Mobile Ukraine в App Store і Google Play

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua