0 800 307 555
0 800 307 555

Індекс сприйняття корупції-2018: Україна нижче Білорусі


Індекс сприйняття корупції-2018: Україна нижче Білорусі

У рейтингу “Індекс сприйняття корупції-2018” Україна отримала 120 місце серед 180 країн, що на 10 позицій краще, ніж за результатами 2017 року.

Про це повідомляє в дослідженні Transparency International.

Серед всіх своїх сусідів Україна посідає останнє місце – 32 бали, гірша ситуація тільки в Росії – 28 балів. Україну випереджають Молдова – 33 бали, Білорусь – 44 бали, Угорщина – 46 балів, Румунія – 47 балів.

“Такий результат не відповідає декларованим нашою країною прагненням до швидкої євроінтеграції, реформ і очищення від корупції усіх сфер життя. Якщо ситуація з корупцією в Україні продовжить змінюватися такими темпами, то наздоганяти ту ж Польщу доведеться не одне десятиліття”, – прокоментував результати дослідження виконавчий директор українського відділення організації Андрій Боровик.

За його словами, влада повинна подвоїти свої зусилля на шляху подолання корупції, в той час як українське суспільство давно готове до цього.

Зазначається, що поліпшення позицій України в порівнянні з минулим роком відбулося завдяки автоматичному відшкодуванню податку на додану вартість, розширенню системи державних закупівель ProZorro і діяльності бізнес-омбудсмена.

Більшість рекомендацій Transparency International українською владою було проігноровано, частково виконано лише рекомендацію про створення Антикорупційного суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua