Штрафи за тіньову зайнятість у 2018 році отримали 1738 роботодавців


Штрафи за тіньову зайнятість у 2018 році отримали 1738 роботодавців

Протягом минулого року 1738 роботодавців були оштрафовані за використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомила прес-служба Державної служби України з питань праці.

Читайте також: Середня зарплата в Україні цього року перевищить 10 тис. грн – Мінфін

“За результатами інспекційних відвідувань з питань оформлення трудових відносин інспекторам праці винесено 1 тис. 738 постанов про накладення штрафних санкцій відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України. Найбільшу кількість працівників, допущених до виконання роботи без належного оформлення трудових відносин, виявлено у торгівлі, діяльності готелів та ресторанів, будівництві, промисловості, сільському господарстві”, – зазначили в прес-службі.

Як уточнили в Держпраці, штрафи до роботодавців найчастіше застосовують у разі наявності в організації чи на підприємстві працівників або без укладання трудових договорів із ними, або якщо наймана праця використовується без повідомлення Державної фіскальної служби, або у разі підміни трудових цивільно-правовими відносинами.

При цьому у Службі додали, що впродовж 2018 року інспекторами праці перевірено 12 тис. 641 роботодавця щодо дотримання законодавства з питань оформлення трудових відносин. В цілому ж інспекторами праці забезпечено постійний контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками на підприємствах, в установах, організаціях та фізичними особами-підприємцями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua