Інвестиції в нерухомість Києва зросли на 22%


Інвестиції в нерухомість Києва зросли на 22%

У грудні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 33 млн. 687 тис. дол. США.

Про це повідомила експерт з нерухомості Олена Біберова.

Протягом грудня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 33 млн. 687 тис. дол. США, що на 22% більше, ніж в листопаді.

Сегмент до 50 тис. дол. в грудні зайняв частку 40% від загальної кількості угод. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Дарницькому, Солом’янському районах столиці. Угоди з квартирами склали 100%.

Інвестуйте в нерухомість 🌃

У сегменті від 50 до 100 тис. дол. проведено 36% операцій. Тут переважають 2-3-кімнатні квартири в Печерському, Голосіївському, Шевченківському районах Києва.

Цінова категорія від 100 до 250 тис. дол. За підсумками грудня склала 20%. Фаворитами даної категорії були об’єкти в Печерському і Шевченківському районах. Цінова категорія від 250 тис. дол. В грудні представлена ​​4% від загального обсягу угод. У даній ціновій категорії набували в основному квартири.

“У грудні ми спостерігали традиційну активізацію попиту, збільшення заявок, що позитивно відбилося на рівні капіталізації. Інтерес виріс на нерухомість всіх цінових сегментів. У той же час попит на об’єкти вартістю від 200 тис. дол. Збільшився на 25%, що на порядок більше, ніж зазвичай. У січні ми прогнозуємо незначне „затишшя“ на ринку, пов’язане з низкою новорічних свят”, — прокоментувала ситуацію Олена Біберова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua