Baidu анонсувала платформу для масового виробництва безпілотних авто


Baidu анонсувала платформу для масового виробництва безпілотних авто

Китайська Baidu запустила нову версію відкритої платформи Apollo з розробки технологій автономного водіння – Apollo Enterprise.

Вона орієнтована на великомасштабне виробництво безпілотних автомобілів.

За словами компанії, платформа Apollo вже присутня більш ніж в 130 країнах світу. Один з партнерів, WM Motors, планує випустити автомобілі 3 рівня автоматизації на її основі до 2021 року.

Основні продукти Apollo Enterprise — рішення для автономного водіння по автомагістралях, автономного паркування, повністю автоматизованих мікроавтобусів, «розумна платформа для картографічних сервісів, а також DuerOS (голосовий асистент Baidu) для авто.

Також Baidu випустила новітню версію Apollo — 3.5, яка справляється зі «складними міськими і приміськими умовами руху». У платформи вже є кілька клієнтів.

Згідно з Baidu, стартап Udelv збирається випустити до 100 самокерованих авто на базі Apollo 3.5 в області Сан-Франциско та інших регіонах США.

У Китаї компанія розраховує запустити 100 роботизованих таксі, які охоплять понад 200 км міських доріг в столиці однієї з провінцій. Ці таксі будуть використовувати технологію Baidu під назвою V2X (vehicle-to-everything), яка дозволить їм взаємодіяти з дорожньою інфраструктурою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua