0 800 307 555
0 800 307 555

Річна виручка HTC впала на 60 відсотків


Річна виручка HTC впала на 60 відсотків

Тайванський виробник мобільних пристроїв HTC підбив підсумки роботи в грудні і 2018 році в цілому, який виявився для компанії не надто вдалим.

Протягом усього минулого року HTC втрачала виручку. Найбільший спад був зафіксований у вересні і жовтні, коли дохід компанії в річному численні скоротився на 81% і 78% відповідно.

Читайте також: HTC планує випуск продуктивних смартфонів

У грудні HTC показала виручку в розмірі приблизно $44 млн. Це на 66% менше в порівнянні з результатом за останній місяць 2017 року.

Дохід за підсумками 2018 року назагал склав приблизно $770 млн. Для порівняння: в 2017 році компанія отримала близько $2 млрд виручки. Таким чином, падіння склало 62%.

Фінансові показники НТС погіршуються через слабкий попит на смартфони. Втім, залишати цей ринок тайванська компанія не збирається. З метою зміцнення позицій в першій половині поточного року НТС планує зробити ставку на моделі середнього і високого класів.

Крім того, компанія зосередиться на розвитку засобів штучного інтелекту, блокчейн-технологій, інструментів віртуальної реальності і пристроїв з підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління (5G).

Наскільки дієвими виявляться всі ці заходи, стане ясно ближче до середини поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua