0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні зміниться порядок реєстрації безробітних


В Україні зміниться порядок реєстрації безробітних

З 1 січня 2019 року набирає чинності порядок реєстрації та перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Про це свідчить постанова Кабінету міністрів України.

Читайте також: Зростання реальної зарплати українців сповільнилося

Постанову “Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу” уряд ухвалив 19 вересня 2018 року.

Так, цим порядком, зокрема, впроваджується інститут кар’єрного радника, який сприяє тим, хто шукає роботу, зареєстрованим безробітним, в пошуку роботи, плануванні кар’єри.

Крім того, вводиться профілювання безробітного або особи, яка шукає роботу. Так, оцінюватиметься можливість їх працевлаштування, ступінь мотивації до праці. За результатами первинного профілювання кар’єрний радник разом з особою, яка шукає роботу, складають індивідуальний план надання послуг з працевлаштування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування