0 800 307 555
0 800 307 555

Росія вводить заборону на товари з України


Росія вводить заборону на товари з України

Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав постанову про заборону на імпорт в РФ низки товарів з України.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Медведєва в Twitter.

“Росія вводить заборону на імпорт низки українських товарів. Це – відповідь на санкційні обмеження з боку України. Підписав відповідну постанову”, – написав Медведєв.

У прес-службі російського уряду уточнили, що більша частина забороненого імпорту – це промтовари. Але фігурують у переліку і продукти.

“Постановою вводиться заборона на ввезення в Росію товарів, країною походження яких є Україна, або які переміщуються через територію України, за затвердженим списком. Основний обсяг товарів, щодо яких запроваджено заборону, належить до категорії промислових. У список також включені сільськогосподарська продукція, сировина та продовольство”, – зазначили в прес-службі.

При цьому влада РФ заявила, що зніме ембарго, “якщо Україна скасує обмежувальні заходи, введені раніше щодо конкретних російських товарів”.

Раніше Україна продовжила заборону на ввезення товарів з Росії на рік – до 1 січня 2020 року. Спершу заборону на російські товари було введено з 10 січня 2016 року постановою уряду № 1147 від 30 грудня 2015 року “Про заборону ввезення на митну територію товарів походженням з Росії”. Заборони вводилися у відповідь на рішення уряду РФ ввести продембарго щодо України, прийняте через введення Україною санкцій проти Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua